

* werd in 1975 opgericht door Corey en Hermance Van Loon, over ons

* maakt gebruik van en verspreidt de humanitaire filosofie en inzichten van
Corey Van Loon
Science of Mind
New Thought
* is de enige Europese New Thought organisatie die de erkende Science of Mind opleiding geeft d.m.v. de Omni School voor Toegepaste New Thought Filosofie.
* bestaat meer dan 30 jaar in Europa en in de Verenigde Staten van Amerika
* is het Hoofdkwartier en Teaching Center & Healing Retreat van Science of Mind Europa en de Omni School voor Toegepaste New Thought Filosofie, in Nederland, België en Europa.
* is gelegen aan de prachtige Costa Azul, Alentejo, Portugal
De Omni School voor Toegepaste New Thought Filosofie
* stelt zich ten doel om de filosofie van Omni en Science of Mind te verspreiden in Nederland, België en overigens in de wereld. Filosofie
* organiseert activiteiten als: mondelinge en schriftelijke Master Classes, workshops, studiegroepen, persoonlijke begeleiding. Activiteiten
* geeft bekendheid aan boeken van New Thought auteurs als: Corey Van Loon, Ernest Holmes. Store
* leert je om de creatieve Kracht van de Gedachte toe te passen in jouw dagelijks leven. Filosofie
|
Hermance Van Loon,
MEDE OPRICHTSTER EN ENIGE VERTEGENWOORDIGER VAN SCIENCE OF MIND NEDERLAND & BELGIË SINDS 1980
Hermance Van Loon is tevens mede oprichtster van:
• Omni Science of Mind Amerika 1975 & Europa in 1980.
Lees verder
• de Omni School voor Toegepaste New Thought Filosofie. Lees verder
• het Europese Science of Mind Teaching Center & Healing Retreat in Portugal. Lees verder
Hermance Van Loon, echtgenote van Corey Van Loon, is Docent, Minister, Practitioner, Counselor en Mentor van de Omni School voor Toegepaste New Thought Filosofie
Lieve vriend, vriendin,
Mijn bijzondere naam Hermance, heb ik te danken aan mijn bet-over-grootmoeder die zo dol was op Hermance, de hoofdpersoon van haar lievelingsboek, dat ze haar dochter naar haar vernoemde (c.a. 1800). De Hermance uit dat boek was spontaan, vrolijk, goedgeefs en lief. Sindsdien is de naam overgegaan van moeder op dochter. Ik vind het een mooi erfgoed.
Ik heb me van jongs af aan, aangetrokken gevoeld tot de zonnige, speelse kant van het leven. Ik kon ziekte en andere problemen niet goed verdragen en begreep niet waarom die er waren. Omdat ik me als kind automatisch concentreerde op de lichte kant, werd ik 'het zonnetje in huis' genoemd. Pas later begreep ik dat ik eigenlijk met positieve affirmatieve gedachten bezig was.
Ik groeide op in Den Haag, als dochter van een keel- neus- en oor-arts. Het eerste woord dat ik kende was 'penicilline'; het wondermiddel in die tijd. Wanneer mijn vader zijn kraakheldere gesteven witte jas aandeed, zijn spiegel op zijn hoofd zette, mij op zijn speciale behandelstoel zette en mijn zekere keeltje aanstipte met een lang glimmend instrument gedoopt in kruidnageltinctuur, was de pijn als bij toverslag verdwenen; dat was waarlijk 'de kracht van de gedachte in actie!'
Gedurende mijn jeugd logeerde ik veel bij mijn geliefde grootouders en tante in Zevenaar in een rustige landelijke omgeving. Daar genoot ik alle vrijheid en ontwikkelde ik een grote Liefde voor de natuur.
Na de voltooiing van mijn studie in de Rechten gaf ik met veel plezier les in recht, staatsinrichting en economie op een middelbaar jongenscollege in Nederland.
Op een dag kreeg ik het boek 'Swabhawat' van Saswitha onder ogen. Ik sloeg het open en las: 'De mens maakt zijn eigen wereld.' Dit intrigeerde me en zette me aan het denken.
In 1975 rondde ik mijn studie in Hatha en Raya Yoga af bij Saswitha persoonlijk en werd lerares van Saswitha Yoga.
Ik gaf met groot genoegen les aan mensen van allerlei leeftijden en groeperingen. Op lagere en kleuterscholen, jeugdhuizen, psychiatrische inrichtingen, culturele centra, bejaardenhuizen, overheidsdiensten, bedrijven.
In 1979 ontmoette ik Corey Van Loon in zijn workshop in 'De Kosmos' in Amsterdam en in 1980 trouwden wij. Hij was het die me bewust maakte, van datgene wat ik diep in mij al lang had geweten: 'dat gedachten creëren'. Sindsdien ben ik voor 100% toegewijd aan zijn Omni filosofie. Ik ben altijd bij alle workshops, cursussen en andere activiteiten van Corey aanwezig. In 1983 werd ik Omni Science of Mind Practitoner, Docent en Minister.
Onze kinderen Michelle en Quido gingen altijd met ons mee op onze, vaak langdurige, reizen door Europa en Amerika. Sinds enige tijd hebben zij hun eigen gezin, maar blijven toch zo veel mogelijk naar alle Omni activiteiten komen en vervullen veel taken voor Omni achter de schermen. Ze zijn succesvol in wat ze ondernemen en passen de filosofie daadwerkelijk toe in hun leven. (Zie Contact / Docenten & Adviseurs)
Corey zegt: 'Je bent op aarde om blij te zijn' en dat kan ik helemaal beamen.
Zoals bij de meeste mensen, zijn er ook wel rimpels in mijn leven. Maar omdat ik me bewust ben van de kracht van mijn denken en van mijn verbondenheid met de zuiverende Energie van Liefde, trekken de rimpels op een snelle en wonderbaarlijke wijze altijd weer weg.
"Het licht van Liefde is altijd aanwezig!
En het beste gebeurt met de kracht van Liefde!"
Hermance

|
Hoe bevestig en vermeerder ik mijn geluk, vreugde en voorspoed?
Klik hier
Wie zijn Corey & Hermance Van Loon?
Wat is Metafysica?
Wat is een Metafysicus?
Wat is New Thought?
Wat is de Kracht van de Gedachte?
Wat is een Spiritual Mind Treatment?
Wat zijn Science of Mind Master Classes?
Waar is het Omni Science of Mind Teaching Center & Healing Retreat?
Wanneer zijn er activiteiten in het Teaching Center & Healing Retreat?
Waar vraag ik GRATIS informatie aan over de komende activiteiten?
Antwoorden op deze belangrijke vragen vind je hier
|